+48 501 256 932
mmogrodowa@gmail.com
  • Pokoje w Nałęczowie

 

 

 

 

 

Miasto usytuowane w tak zwanej Niecce Nałęczowskiej, gdzie panuje specyficzny mikroklimat dzięki, któremu możliwe było powstanie uzdrowiska klimatyczno-kardiologicznego jedynego tego typu w Polsce. Nałęczów słynie z leczniczego klimatu, urokliwych krajobrazów i architektonicznych zabytków województwa lubelskiego. Przyjezdni lubią oddawać się tu długim spacerom i zgłębianiu historii twórczości literackiej. Otóż natura stanowi największy wdzięk Nałęczowa (...) Gdy twej poetycznej naturze nie wystarcza park możesz pójść do lasu albo w pole, albo na łąkę. A jeżeli masz ochotę do wycieczek górskich, znajdziesz tu i góry rozmaitej postaci, tudzież na parę wiorst długie wąwozy. Jeżeli tęsknisz do wody, masz i wodę bądż w formie stawu,(...), bądż w formie rzeczki, która wężowym ruchem przemyka się przez łąkę między grabami i wierzbami. (Bolesław Prus w 1885 o Nałęczowie). Nałęczów był też miejscem natchnienia wielu artystów. Tworzyli tu między innymi Stefan Żeromski, Henryk Sienkiewicz, Zofia Nałkowska, Bolesław Prus.

Willa Lucyna - pokoje w Nałęczowie

Pokój 1

Pokój, który chcemy polecić znajduje się na pierwszym piętrze, posiada własny taras, dwa łóżka jednoosobowe, TV, klimatyzację, łazienkę.

Pokój 2

Polecamy pokój na pierwszym piętrze z łóżkiem małżeńskim i możliwością dostawki. W pokoju znajduje się komfortowa łazienka, TV i klimatyzacja.

Pokój 3

Oferujemy pokój z łóżkiem małżeńskim, klimatyzacją, TV i łazienką. Pokój ma mały balkon z pięknym widokiem na Górę Poniatówkę.

Pokój 4

Zapraszamy do pokoju z dwoma łóżkami dwuosobowymi, łazienką, TV, klimatyzacją. Piękny duży taras z meblami wypoczynkowymi.

Pokój 5

Proponujemy Państwu duży pokój z dwoma łóżkami dwuosobowymi, możliwością dostawki, łazienką, TV, klimatyzacją i tarasem.

Galeria obiektu

Miasto usytuowane w tak zwanej Niecce Nałęczowskiej, gdzie panuje specyficzny mikroklimat