+48 501 256 932
mmogrodowa@gmail.com
  • Pokoje w Nałęczowie

Planując kilkudniową podróż do Nałęczowa, rozpoczynamy poszukiwania noclegu. Pierwsze nasze wpisy w wyszukiwarce to noclegi Nałęczów czy pokoje Nałęczów. Później przychodzi plan na zwiedzanie miasta i okolic. Zapraszamy do pokoju z dwoma łóżkami dwuosobowymi, łazienką, TV, klimatyzacją. Piękny duży taras z meblami wypoczynkowymi. Przepiękny widok z tarasu na sąsiednie pensjonaty i dolinkę z rzeczką Bochotniczanką zasilającą staw w Parku Zdrojowym.

 

 

 

Willa Lucyna - pokoje w Nałęczowie

Pokój 1

Pokój, który chcemy polecić znajduje się na pierwszym piętrze, posiada własny taras, dwa łóżka jednoosobowe, TV, klimatyzację, łazienkę.

Pokój 2

Polecamy pokój na pierwszym piętrze z łóżkiem małżeńskim i możliwością dostawki. W pokoju znajduje się komfortowa łazienka, TV i klimatyzacja.

Pokój 3

Oferujemy pokój z łóżkiem małżeńskim, klimatyzacją, TV i łazienką. Pokój ma mały balkon z pięknym widokiem na Górę Poniatówkę.

Pokój 4

Zapraszamy do pokoju z dwoma łóżkami dwuosobowymi, łazienką, TV, klimatyzacją. Piękny duży taras z meblami wypoczynkowymi.

Pokój 5

Proponujemy Państwu duży pokój z dwoma łóżkami dwuosobowymi, możliwością dostawki, łazienką, TV, klimatyzacją i tarasem.

Galeria obiektu

Miasto usytuowane w tak zwanej Niecce Nałęczowskiej, gdzie panuje specyficzny mikroklimat