+48 501 256 932
mmogrodowa@gmail.com
  • Pokoje w Nałęczowie

 Pokoje Nałęczów, wśród nich nasza oferta, która pozwoli Państwu na wypoczynek blisko centrum. Pokój, który chcemy polecić znajduje się na pierwszym piętrze, posiada własny taras, dwa łóżka jednoosobowe, TV, klimatyzację, łazienkę. Przepiękny widok z tarasu na sąsiednie pensjonaty i dolinkę z rzeczką Bochotniczanką zasilającą staw w Parku Zdrojowym.

 

 

 Park nałęczowski jest bardzo miłem i odpowiedniem miejscem codziennych przechadzek dla kuracyuszów. Na każdą porę dnia i stan pogody, dla każdego mogącego chodzić chorego można wynależć odpowiednie miejsce w parku bez obawy narażenia najwątlejszego nawet zdrowia. Ale dla niejednego takie ustawiczne przebywanie w jednem miejscu może się okazać nudnem a nawet szkodliwem. Należy to właśnie do dobrych stron Zakładu nałęczowskiego, że jest otoczony tak pięknemi a nawet uroczemi miejscowosciami, że, kto tylko może, powinien się z niemi zapoznać, tembardziej, że zwiedzanie ich tak jest przystęmpnem, tak mało wymaga zachodu, iż grzechem byłoby z tego nie korzystać. Dość jest w którąkolwiek stronę wyruszyć po za park, ażeby natrafić na miły krajobraz, w jakie obfituje ten zakątek ziemi lubelskiej.(NAŁĘCZÓW I JEGO OKOLICE Przewodnik Informacyjny DLA LECZĄCYCH SIĘ I LEKARZY z rysunkami Warszawa 1897)

Willa Lucyna - pokoje w Nałęczowie

Pokój 1

Pokój, który chcemy polecić znajduje się na pierwszym piętrze, posiada własny taras, dwa łóżka jednoosobowe, TV, klimatyzację, łazienkę.

Pokój 2

Polecamy pokój na pierwszym piętrze z łóżkiem małżeńskim i możliwością dostawki. W pokoju znajduje się komfortowa łazienka, TV i klimatyzacja.

Pokój 3

Oferujemy pokój z łóżkiem małżeńskim, klimatyzacją, TV i łazienką. Pokój ma mały balkon z pięknym widokiem na Górę Poniatówkę.

Pokój 4

Zapraszamy do pokoju z dwoma łóżkami dwuosobowymi, łazienką, TV, klimatyzacją. Piękny duży taras z meblami wypoczynkowymi.

Pokój 5

Proponujemy Państwu duży pokój z dwoma łóżkami dwuosobowymi, możliwością dostawki, łazienką, TV, klimatyzacją i tarasem.

Galeria obiektu

Miasto usytuowane w tak zwanej Niecce Nałęczowskiej, gdzie panuje specyficzny mikroklimat